دانستنی ها

شیر خشک های بیومیل

بیومیل جونیور از شیر تازه گاو فرموله شده است .

بیومیل جونیور دارای تمامی عناصر لازم جهت تامین نیازهای تغذیه میباشد.

در واقع  بیومیل جونیور به صورت ویژه ای برای پوشش نیازهای خاص مثل:کلسیم،آهن،روی،آنتی اکسیدان،DHA،AA،ویتامین D و چندین عناصر دیگر و همچنین پروتئن با ارزش غذایی بالا در مقدار مناسب استفاده شده است.

کودکان خردسال هم حتی بعد از شیرخوارگی هم نیازمند مصرف شیر هستند.

سوال مهم این است که آیا کودکان بالای دو سال نیز به فرموله های ویژه و خاصی نیاز دارند؟

در حقیقت شیر معمولی حاوی مقادیر زیادی پروتئین دریافتی از شیر گاو شامل کازوئین است که ارزش بیولوزیک کمتری از پروتئین دارد و کمتر موجب رشد ارگانهای بدن میشود در عوض بیومیل پلاس جونیور دارای مقدار کمتری پروتئین اما با ارزش غذایی بالاتر است که علاوه بر اینکه موجب رشد بهتر نوزاد میشود دارای بار کلیوی کمتری نسبت به شیر معمولی است چربی شیرهای معمولی گاو اکثرااز اسیدهای چرب اشباع شده تشکیل شده که علاوه بر اینکه گوارش آنها مشکل مضرات زیادی را نیز از نظر چاقی و افزایش چربی های مضر و صدمات قلبی –عروقی دارند.

در تهیه بیومیل جونیور چربی های شیر گرفته شده و به جای آن از روغن های گیاهی با پروفایل اسیدهای چرب با قابلیت گوارش آسان استفاده شده است.

بیومیل جونیور پلاس با اسیدهای چرب امگا3 و امگا6 غنی شده است که مقدار این اسیدهای چرب در شیرهای معمولی بسیار ناچیز است که این اسیدها درواقع رشد شبکیه چشم و مغز و همینطور عملکرد صحیح سیستم عصبی را تضمین میکند.از نظر کربوهیدرات میتوان گفت که شیر معمولی شامل لاکتوز است در حالیکه بیومیل پلاس جونیور حاوی مالتودکسترین و ساکارز برای تحمل پذیرش بهترکودک میباشد.

کودک در این دوران نیاز نیاز به آهن ،روی و ویتامین های DوEدارد و این ویتامین ها و املاح معدنی در بیومیل پلاس جونیور اضافه شده اند تا از رسیدن مقادیر کافی آنها به بدن کودک مطمئن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.